Philco PW 166 D

Šířka
60 cm
Hloubka
68 cm

Dvouzónová vinotéka pro 166 láhví vína vybavená digitálním ukazatelem nastavené teploty se stane působivým doplňkem do vašeho interiéru.
Vynikající vína budou ve vinotéce značky Philco jako v bavlnce. A stejně tak se budou cítit po první skleničce i Vaši hosté.

Vinotéka pro 166 láhví vína
Kompresorové chlazení
Spotřeba energie 0,9 kWh/24 hod.
Digitální ukazatel nastavené teploty

Napájení:  220-240V,50/Hz

Dokumenty

1zákazník doporučuje produkt
3zákazníci nedoporučují produkt

• Hlučnost, která se postupem času dokonce zvyšuje. Chystám se podruhé reklamovat. Nejsem vůbec spokojený nákup nedoporučuji.

Vinotéku jsem koupil přibližně rokem a již jsem jednou reklamoval kvůli hlučnosti. Bylo mi řečeno, že je to běžné a že se s tím nedá nic dělat. (mám od philca lednici a ta je oproti tomuto úplný poklad). Vzhledem k tomu, že se hlučnost zvyšuje, chystám se k další reklamaci. Pokud chcete jako koupi do obývacího pokoje, pak silně nedoporučuji.

• Objem
    • Design
    • Hlučnost

Nenapalte se tak jako já. Rozhodně se nejedná o domácí vinotéku - na to je opravdu velmi hlučná. Nyní ji mám v obývací m pokoji, ale uvažuji o přesunu do jiné místnosti (kterou téměř neobývám).

Původně jsem myslel, že se jedná o zmetek, ale lidé přivolaní z philco servisu mi řekli, že se s tím nic dělat nedá.

Produkt nedoporučuji. Dle mého názoru vyhozené peníze.

• Design
    • Objem
    • Dřevěné šuplíky
    • Nekvalitní provedení (některé šuplíky se při vytažení výrazně propadnou)
    • Po vypnutí napajení zapomene nastavení !
    • Pro běžné používání nutná uprava elektroniky (intervalové spinání hlavního ventilátoru nahrazeno trvalým chodem s nižší hlučností)
    • Velmi hlučná, nehodí se do obytných místností
    • Nastavení neodpovídá skutečné teplotě, naměřen rozdíl o cca 4 st.C
    • Nepohodlná změna nastavení, velmi nepříjemné v kombinaci s nutností to zadávat po každém výpadku napájení
    • Nemoznost skladovat otevřené víno (zakázano přímo v návodu)
    • Do šuplíku se nevejde minerálka, čí jiné nealko, pouze uplně nahoru.

Cílem byla "velká" vinotéka do pracovny. Nicméně i po výrazném ztišení je velmi hlučná.
    Další velkou nepříjemností je ztráta nastavení. Tím pádem lze vinotéku provozovat jen v režimu 10-16, nicméně reálně 14-20 st.C.
    Pro vyskou hlučnost se s ní v pracovně nepočítá a pujde do místnosti k serveru.
    Poličky bude nutné upravit, aby bylo dosaženo rovnoměrnějšího chlazení. V tovární verzi nechladí láhve umístěné u skla, ale pouze ty u zadní stěny.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• požadovaný objem, ekonomická spotřeba, vzhled