Dunavox DX-46.128DK

Energetická třída
C
Kapacita lahví

• , zakoupeno v Domácí VINOTÉKY

Termostat nefunguje správně. I když je nastaven na 12/16 tak po sepnutí chlazení se teplota dostane až na 8/8 (měřeno nezávislým teploměrem, ale ukazuje to i display). Řešíme to s prodejcem.

Domácí VINOTÉKY (prodejce)

děkujeme za hodnocení. Ano s kolegy již domluvena výměna vinotéky za nový model. Jednalo se o poškození termostatu. Věříme, že i přes tuto komplikaci budete spokojeným zákazníkem.
    specSHOP s.r.o.

prosklené
Energetická třída
C
Kapacita lahví

DUNAVOX přichází s inovací jednoho z hojně prodávaných a oblíbených modelů - kompresorové domácí vinotéky DUNAVOX DX-46.128DK.

Tyto inovace se dotkly především vylepšení kompresorového chlazení a ventilační jednotky. Účelem změn bylo snížení spotřeby a hlučnosti vinotéky. Aktuálně obsahuje naše skladová zásoba pouze tyto inovované modely. V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na naše vyškolené prodejce na telefonu 605 727 860, rádi poradí.

Jedná se o dvouzónovou vinotéku, která je dále vybavena dřevěnými policemi. Maximální kapacita je 46 lahví bílého a červeného vína. Celoskleněné dveře mají zabarvené sklo a zapuštěnou rukojeť.

V horní zóně musí být vždy nastavena nižší teplota než v té dolní. Maximální rozdíl teplot nesmí přesáhnout 6 °C.

Jedná se o elegantní reprezentatívní model vhodný do moderních kuchyní jako volně stojící.

Parametry produktu:

Kapacita: max. 46 lahví 0,75l typ bordeaux (128 litrů) 2 teplotní zóny

Kompresorové chlazení

Skleněné dveře s UV filtrem

LCD displej

Provedení: černá skříň, skleněné tónované dveře

Nastavitelné nohy

Vnitřní osvětlení

• Hmotnost: 42 kg
  • Záruka: 2 roky
  • Rozměry (výška x šířka x hloubka): 1125 mm x 480 mm x 470 mm
  • Napětí: 230V, 50Hz
  • Spotřeba: 230 kWh/rok
  • Provozní teplota: horní zóna (+5 °C až +18 °C), dolní zóna (+10 °C až +18 °C)

Maximální teplotní rozdíl mezi zónami je 6°C

Teplota v horní zóně musí být vždy nastavena na nižší teplotu, než je teplota ve spodní zóně

• Energetická třída: C
  • Klimatická třída: N, SN
  • Hladina hluku: 39 dB

Klimatická třída: SN: 10 ° C až 32 ° C, N: 16 ° C až 32 ° C, ST: 16 ° C až 38 ° C, T: 16 ° C až 43 ° C

specSHOP s.r.o.

• pěkný vzhled
    • vcelku tichý provoz
    • odpovídající poměr cena a výkon
    • police by mohly být lépe zpracovány
    • baňaté lahve se nikam nevejdou

tichá,velká kapacita lahví,hezká

• , zakoupeno v Domácí VINOTÉKY

• Vinotéka splnila moje očekávání, je poměrně tichá, člověk se musí zaposlouchat aby ji vnímal. Na pohled je velmi pěkná, umístili jsme ji v obývacím pokoji, kde nám pomohla vytvořit "vinařský koutek"
    • Poličky jsou poněkud nízké, takže je problém s umístěním poněkud bachratějších lahví.

Celkově jsme s vinotékou velmi spokojeni

• , zakoupeno v Domácí VINOTÉKY

• Rozměrově nám pasuje na vybrané místo - má menší hloubku, než jiní výrobci.
    • Vypadá v interiéru krásně.
    • Má dřevěné police z kvalitního dřeva - k vínu se to lépe hodí, než drátěné chromové.
    • Jednoduchá obsluha.
    • Místo na postavení např. načatých lahví.
    • Zaplněné police se musí vysouvat opatrně - ale to při manipulaci s vínem není nic mimořádného.
    • Lahve s větším průměrem dna lze ukládat jen na některé police, ale to je daň za jinak velmi dobrý poměr velikost přístroje/počet uložených lahví. Pro naše potřeby v pohodě.

Velice sympatická vinotéka, tak doufám, že nám bude dobře sloužit...

• , zakoupeno v Chladnička na VÍNO

Kupoval jsem to do sve pracovny v suterenu rodinneho domu. Nejdriv jsem koupil HumiBox DUO US38 dark a i kdyz mi o tichost primarne neslo, nemohl jsem hluk vytvareny vibracemi ventilatoru vydrzet (nejspis to byl problem jen toho meho kusu, protoze si nedokazu predstavit, ze by se kdokoliv s tim dokazal spokojit).
    Tahle vinoteka je cenove podobna, vejde se do ni vic lahvi a je mnohem tissi. Kompresor je slyset - podobne jako u prumerne lednice, coz mi nevadi. Policky byly lepe resene u HumiBoxu, kde byly na pojezdu. Tady jsou jen zasunute do drazek ve vnitrni stene a daji se trochu povysunout.

• Poměr cena vykon

Chladnička na VÍNO (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Myslím, že se povedl i design :) A souhlasíme, poměr cena/výkon je u tohoto modelu super!

• Velikost

Trochu užší police, ale po preskladani láhvi se nám vše vešlo

Domácí VINOTÉKY (prodejce)

Děkujeme, ať Vám dělá radost.

• , zakoupeno v Chladnička na VÍNO

• Slušná kvalita za slušnou cenu.

Chladnička na VÍNO (prodejce)

Děkujeme za recenzi. Souhlasíme, že za tuto cenu super poměr cena/výon