Dunavox DX-29.80DK

prosklené

• pěkný design
    • přijatelá cena
    • vysoká hlučnost ventilátorů, které se spínají v intervalu 20 sec neustále

Vinotéku jsem vrátil z důvodu vysoké hlučnosti ventilátorů. Spínají v intervalu 20/20 sec, tj. 20 sec běží pak 20 sec klid. Vinotéka umístěna na chodbě, přesto rušila v ostatních částech domu.
    Hlučnost kompresoru jako běžná "starší" lednička, lze akceptovat, protože spína relativně málo, ale spínání ventilátorů je velmi rušivé.
    Jedná se o čínský výrobek, tj. nemohu vyloučit, že se tyto vlastnosti liší kus od kusu a možná jsem měl pouze smůlu.

Chladnička na VÍNO (prodejce)

Dobrý den Michale, díky za recenzi.
    Prodáváme vinotéky snad všech značek a můžu odpovědně říci, že je to s hlučností všude podobné. (samozřejmě všichni vyrábí v Číně)
    Jediné značky, které se výrazně odlišují jsou LIEBHERR a MIELE. (to je stejná linka v Rakousku)
    Ale liší se i cenou.
    Díky a věřím, že na víno nezanevřete! :)

• , zakoupeno v Domácí VINOTÉKY

• Rozumná cena
    • Bitelné provedení
    • Decentní design

• , zakoupeno v Chladnička na VÍNO

Nelze položit rovně víno Habánské sklepy - pozdní sběr 2012 Frankovka!! Protože je to naše oblíbené víno, je pro nás váš produkt prakticky nnepoužitelný.

Chladnička na VÍNO (prodejce)

Dobrý den, všechny vinotéky (všech výrobců) jsou dimenzovány na rozměr takzvaných Bordeaux láhví. My u každé vinotéky máme pro jistotu velký obrázek, aby nedošlo k takovéhle nepříjemnosti.
    Opravdu se stává, že se některé láhve nevejdou. Ale to bohužel nelze docílit. Ideálně zděným, nebo klimatizovaným sklepem.

Způsob umístění
vestavné
Barva
černá
Provedení dveří
prosklené

Model DX-29.80 DK je kompresorová vinotéka značky Dunavox. Vnitřní kapacita je 29 lahví. Jedná se o dvouzónovou vinotéku. Znamená to, že si můžete nastavit dvě teploty v rozmezí 4°C až 16°C na dvě zóny.

Vinotéka má elegantní černý plášť. Perfektně zapadne do vaší kuchyně, ale může se stát i ozdobou luxusní restaurace. Teplota uvnitř se nastavuje pomocí digitálního displeje umístěného v horní části vinotéky. Model je určen k věstavění pod pult. Potěší vás nízká hlučnost, spotřeba a dvouletá záruka. Vinotéka má odnímatelný spodní koš.

Parametry produktu:

Kompresorové chlazení - 2 zóny

Skleněné dveře s UV filtrem

LCD display

• Kapacita: 29 láhví (80 litrů)
  • Barva: černý, ocelový kryt

• Klimatická třída: N,SN,ST
  • Hladina hluku: 39 dB
  • Provozní teplota: 4 °C - 16 °C

3zákazníci nedoporučují produkt

• Spokojenost. Dobrý cena, hlučnost stejná jako mají Haier naši.
    • asi nic

Docela dobře uspořádané police. Vinotéku slyšíte ale to k tomu asi patří.

• Za ty peníze v pohodě.
    • hlučná jako ostatní. mám v chodbě.

Po vyreklamování philca jsem vzal tohle a spokonenost.

• pěkný design
    • přijatelá cena
    • vysoká hlučnost ventilátorů, které se spínají v intervalu 20 sec neustále

Chladnička na VÍNO (prodejce)

Dobrý den Michale, díky za recenzi.
    Ale liší se i cenou.
    Díky a věřím, že na víno nezanevřete! :)

• , zakoupeno v Domácí VINOTÉKY

• Rozumná cena
    • Bitelné provedení
    • Decentní design

• Velký test domácích vinoték

Zobrazit celou recenzi na www.chladnickanavino.cz

• Koupeno jako dárek, manžel je z ní nadšený.

• Supr zpracování, poměr cena/výkon

S nákupem jsem spokojen

• Designově velmi pěkná
    • Dřevěné police
    • Celkem tichá
    • 29 bordo lahví, když použijete jiné, tak o něco méně

Za tu cenu je to supr vinotéka

• 2 zony / 30 lahvi / moc pekně vypadá / celkem tichý chod