Dunavox DX-28.88K

Barva
černá

• , zakoupeno v Domácí VINOTÉKY

• Design, provedení
    • Hlučnost kompresoru, při jeho zapnutí vibrace, nejnižší police není k zadní stěně a láhev do ní nezapadne po celé délce, proto při zapnutí kompresoru je slyšet zvuk (nestabilní pozice láhve), čímž je diskutabilní antivibrační funkce kompresoru.

Zakoupeno jako dárek, celkově dobrý dojem, nutno vychytat výše uvedené nedostatky.

• funguje

Máme jí v předsíni, hlučnost tedy nevadí

• , zakoupeno v Chladnička na VÍNO

• Luxusní vzhled, krásné dřevěné poličky. I přes uváděné rozměry lahví se vleze i česká Bohemka. Jednoduché ovládání, modré světlo uvnitř lednice dodává šmrnc.
    • Hlučnost, spíná 3-4x za hodinu. Nedoporučuji do obýváku a blízko TV, ruší to. Ale může to být i typem podlahy a prostoru, kde lednice stojí.

Pokud vám nebude vadit mírné hučení a klokotání, které lednice vydává, vřele doporučuji. Je to krásný kus nábytku. ;-)

Chladnička na VÍNO (prodejce)

Děkujeme za doporučení a recenzi. Výrobce pracuje na hlučnosti, ale u vinoték je to obecně problém. :( A to můžeme říct, že DUNAVOX je opravdu technologicky vysoko. Zkuste si poslechnout Philco, které taky prodáváme....

Barva
černá

Model DX-28.88K patří mezi větší kompresorové vinotéky společnosti Dunavox. Vnitřní kapacita je 28 lahví. Jedná se o jednozónovou vinotéku. Znamená to, že si můžete nastavit jednu teplotu v rozmezí 4°C až 18°C na celý objem chladničky.

Vinotéka má elegantní černý vzhled, který perfektně zapadne do vaší kuchyně a bude středem pozornosti všech vašich návštěv. Lahve se ukládají na kvalitní dřevěné police. Teplota uvnitř se nastavuje pomocí digitálního displeje umístěného v horní částí vinotéky. Model je určen k věstavění. Potěší vás nízká hlučnost, spotřeba a dvouletá záruka. Výrobce nedoporučuje chladničku používat v prostorách s podlahovým topením, protože by se mohla výrazně zvýšit spotřeba elektrické energie a chladnička by nemusela správně fungovat.

Parametry produktu:

Kompresorové chlazení - 1 zóna

Tmavé skleněné dveře

Digitální termostat

LCD display

• Kapacita: 28 lahví (88 l)
  • Barva: černá, ocelový kryt, černé prosklené kouřové dveře

Nastavitelné nohy

2zákazníci nedoporučují produkt

• poměr cena - výkon
    • řada nedostatků v českém návodu - LŽE
    • 1. vnitřní osvětlení jsem nenašel - NEEXISTUJE, nic nesvítí
    • 2. ovládací panel nic neovládá - na dvířkách pouze svítí display teploty, ale ostatní dotyková (?) tlačítka jsou nefunkční - NEEXISTUJÍ, regulovat se nic nedá, svítit taky ne
    • 3. v návodu popsaná "výstavná police" NEEXISTUJE
    • 4. police ve vinotéce jsou dřevěné, takže v návodu popsané běžce, do kterých se má zasunout zvlhčovací box s vodou, také NEEXISTUJÍ
    • Možná jsem měl smůlu a pořídil jsem si výrobek na úrovni slavné lednice Elektrolux, kterou popisuje pan Ota Pavel - totálně vybrakovaná. Mně to sice aspoň chladí, ale proč nefunguje to ostatní ?? Nebo jsem někde udělal chybu já - poraďte mi, prosím
  • , zakoupeno v Domácí VINOTÉKY

• Design, provedení

• funguje

Máme jí v předsíni, hlučnost tedy nevadí

• Spokojenost

ideální do našeho letního přístavku :)

• - hezký design
    • - dobrá kapacita (spodní přihrádka pojme více, než se deklaruje)
    • - podle mého dobrá cena - ještě lepší než současná :-)
    • - snad možná trochu více hlučnější, než jsem čekal
    • - vnitřní osvětlení je opravdu jen "pro oko"

Po měsící užívání - chhladnička splnila očekávání, velmi dobře vypadá, podle displeje chladí na teplotu, která byla nastavena. Správnost měření teploměru jsem netestoval, ale po prvním zapnutí ukazoval teploměr stejnou teplotu jako teploměr pokojový, takže mu věřím. Přijde mi trošku více hlučnější (hlavně starty) než jsem čekal (srovnávám s dvoukompresorovou chladničkou v téže místnosti), ale nedovedu posoudit, zda je to moc, jinou jsem neslyšel. Nutno ale říct, že je umístěná asi 1 metr od TV a nijak neruší. Spíná cca kažých 40 min. a běží asi 9 min. Asi také záleží na umístění a "ozvěně" okolí.
    Takže zatím spokojenost. Už proto, že jsem ji koupil levněji, než se dnes prodává.

Chladnička na VÍNO (prodejce)

Děkujeme za recenzi a doporučení!

• vzhledově dobře zpracovaná
    • nastavenou teplotu spolehlivě udržuje
    • možnost skladování 4ks lahví "nastojato"
    • velmi hlučná ,
    • nedodán český návod ,
    • poličky blízko u sebe (při vkládání vína se musí vysunout a tedy dvířka je nutné otevřít "dokořán")
    • vnitřní osvětlení jen na efekt

Chtěl jsem vinotéku do obyváku jako "bytový" doplněk. Bohužel , její vysoká hlučnost mé plány změnila. Porovnal jsem vinotéky u různých sousedů (celkem 3ks zhruba o 1/3 levnější ) a tato jednoznačně v hlučnosti "vyhrála"

Dobrý den.
    Děkujeme za Váš nákup i Vaši recenzi.
    Špatná zkušenost s touto vinotékou nás mrzí, ale tento model je opravdu velice tichý. Pokud vykazuje nezvyklou hlučnost, prosím obraťte se na nás a určitě vyřešíme problém jako reklamaci.
    Co se týká návodu, tak je na horní straně vinotéky (pod horní hranou kartonu). Občas se nám stane, že zákazník návod vyhodí společně s kartonem. Samozřejmě mohlo dojít i k chybě při balení vinotéky a návod nebyl přiložen. Rádi Vám ho dopošleme.
    Vzdálenost poliček je takové, aby do nich šly pohodlně (bez vysunutí) vkládat běžné lahve. Pokud vlastníte nějaké "baňatější" , doporučuji některou poličku vyjmout a zvětšit tak prostor. Jsou snadno vyjímatelné a tím je i prostor variabilní. Nelze bohužel vyhovět všem velikostem bez omezení kapacity.
    A co se týká osvětlení, tak je to vždy tak trochu kompromis. Většina zákazníků má vinotéku rozsvícenou stále.... tak aby bylo vidět víno uvnitř. Velká intenzita světla by potom byla poměrně rušivá :-( .
    Určitě zavolejte. Pokusíme se Vám vyjít vstříc buď opravou nebo výměnou za nový kus, popřípadě za jiný (lépe vyhovující) model.
    Hezký den!

• Hezký design,
    • Při chlazení mírně hlučná

Produkt splnil moje očekávání.

Chladnička na VÍNO (prodejce)

Děkujeme. Souhlasíme, 28 čka je v této relaci asi nejlepší na trhu. Prodáváme včechny značky a můžeme porovnávat :)

Vše v pořádku,jsem spokojena,M

Děkujeme, ať slouží.

• , zakoupeno v Chladnička na VÍNO

Tichá vinotéka, hezký design, příjemné je, že se dají dolů postavit otevřené lahve.

:) Souhlasím. Díky.