DUNAVOX DX-20.62KF

Energetická třída
B
Kapacita lahví

• , zakoupeno v Domácí VINOTÉKY

Vinotéku máme pouze 14 dní, zatím spokojenost. Hlavně se nám do ní vlezly láhve o výšce 34 cm ( 10 ks) a také tam vejdou vyšší láhve sektu. Zvolili jsme obchod Domácí VINOTÉKY, protože byli jediní, kteří byli ochotni vnitřní rozměr vinotéky přeměřit.

Domácí VINOTÉKY (prodejce)

Díky, jsme rádi, že jsme mohli pomoci a že zákazníci ocení, že se skutečně někomu dovolají a nemluví jen s robotem.

• velmi hlučný chod, jak dvacetiletá lednička

• Jednoduché ovládání
    • Vinotéka je hlučná.

Je to moje první vinotéka. Je vyrobena kvalitně.
    Vinotéka je sice hlučná, ale po delší době jsem si na to zvykl.

Způsob umístění
prosklené
Energetická třída
B
Kapacita lahví

Chladnička Dunavox DX-20.62KF patří k menším modelům s kompresorovým chlazením. Kapacita je 20 lahví.

Vinotéka má pouze jednu zónu s teplotním rozsahem +4 až +18 °C. Teplota se nastavuje/zobrazuje na digitálním displeji v horní liště.

Lahve se ukládají na dřevěné rošty. Ve spodní části je umístěn kovový koš, určený k prezentaci 3 lahví.

Příjemný efekt dotváří vnitřní osvětlení. Jedná se o elegantní model s černým opláštěním. Dveře jsou celoskleněné, zabarvené.

Otevírání dveří je zapuštěné z boční strany.

Vinotéka je konstruována jako volně stojící. V případě potřeby je možné ji i zabudovat, ovšem pouze za předpokladu dodržení předepsaných pravidel.

Svými rozměry je vhodná do menších interiérů, domácností, ale i kanceláří a recepcí.

Hlavní parametry - DUNAVOX DX-20.62KF

Domácí VINOTÉKY (prodejce)

• velmi hlučný chod, jak dvacetiletá lednička

• Jednoduché ovládání
    • Vinotéka je hlučná.

Je to moje první vinotéka. Je vyrobena kvalitně.
    Vinotéka je sice hlučná, ale po delší době jsem si na to zvykl.

• VŠE OK

• Hodí se do interiéru.
  • , zakoupeno v Chladnička na VÍNO

• Vypada lepe nez na fotkach
    • Tichy kompresor
    • Rele, co zapina kompresor je dosti hlasite. Ze zacatku jsem s sebou trhnul.

Chladnička na VÍNO (prodejce)

Děkujeme. Ať Vám dělá radost a dlouho slouží!

• , zakoupeno v Chladnička na VÍNO

• Dal jsem dovnitř bez problémů i 22lahví, nastavená teplota odpovídá skutečné. Celkově je vinotéka i pěkná
    • Kompesor je hlučnější, v obývacím pokoji by mi to vadilo.

Chladnička na VÍNO (prodejce)

Děkujeme.