Concept VTE4012

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Způsob umístění
volně stojící
Barva
černá
Hmotnost
11.5 kg
Spotřeba energie za rok
121 kWh
Teplotní rozsah
8 - 18 °C

Parametry produktu

Způsob umístění
volně stojící
Barva
černá
Hmotnost
11.5 kg
Spotřeba energie za rok
121 kWh
Teplotní rozsah
8 - 18 °C

Popis produktu

Pro milovníky vína
Pokud patříte mezi milovníky vína, zajisté víte, že nesprávné skladování může výrazně ovlivnit jeho výslednou chuť. Vinotéka Concept VTE4012 se o vaše oblíbené lahve postará tím nejlepším způsobem. Díky svému atraktivními designu a kompaktní velikosti ji snadno umístíte do každé domácnosti. Je vybavena 5 nerezovým policemi s elegantním dřevěným madlem, které pojmou až 12 lahví vína či jiného oblíbeného nápoje. Pomocí dotykového panelu můžete jednoduše regulovat vnitřní teplotu v rozmezí od 10 do 18 °C. Dopřejte svému vínu tu nejlepší péči.

Termoelektrické chlazení
Vinotéka VTE4012 je vybavena moderní termoelektrickou technologií chlazení, která se vyznačuje vysokou účinností, mimořádnou spolehlivostí, tichým provozem a nízkou spotřebou energie.

Extra tichý chod
Díky absenci kompresoru se vinotéka řadí mezi extra tiché spotřebiče. S hlučností pouhých 33 dB ji můžete umístit kamkoliv, aniž by vás svým provozem jakkoli rušila.

Dotykové ovládání
Dotykový panel na čelní straně vinotéky zaručuje pohodlné a intuitivní ovládání. Jemným dotykem můžete regulovat vnitřní teplotu, přepínat mezi jednotkami stupňů Celsia a Fahrenheita a ovládat vnitřní světlo. Díky displeji máte neustálý přehled o aktuálně nastavené teplotě.

Vnitřní LED osvětlení
Moderní LED osvětlení bílé barvy dokonale nasvítí vnitřní prostor vinotéky, takže budete mít neustálou kontrolu nad jejím obsahem bez nutnosti otevírání dveří. Tento typ osvětlení je velmi úsporný a díky nulovému výdeji tepla nedochází ke zvyšování teploty uvnitř spotřebiče.

Technické parametry:
Energetická třída A
Povrch dveří – čiré plexisklo
Celkový užitný objem: 32 l
Počet lahví: 12
Vnitřní barva: černá
Nerezové police s dřevěným madlem
Teplotní rozsah: 10°C – 18°C
Displej – bílý
Dotykové ovládání
Zobrazení teploty ve °C nebo °F
Hlučnost: 33 dB
Vnitřní LED osvětlení
Typ chlazení: termoelektrické
Spotřeba 0,33 kWh/den, 121 kWh/rok
Výška: 635 mm
Šířka: 252 mm
Hloubka: 500 mm
Netto hmotnost: 11,5 kg
Napětí: 220–240 V ~ 50 Hz
Příkon: 65 W
Vinotéka je včetně připojovacího kabelu

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.