Dunavox DX-20.62K

• cena vs výkon
    • kvalita provedení

OK

• , zakoupeno v Chladnička na VÍNO

• Zdá se mi docela tichý, ale co je hlavní a není to u jiných výrobků běžné, tak když jsem nastavil 12 stupňů bylo 12. Když 10 tak bylo 10. Měřeno digitálním teploměrem uvnitř. Teplota se při nastavené 12 pohybovala mezi 11,7 a 12,2. Hodnotím super.

Doporučuji.

Chladnička na VÍNO (prodejce)

Děkujeme. Ano, i my na to máme pozitivní reakce. Dost jsme srovnávali s Philco a no comment... :)

Barva
černá

Model DX-20.62K patří mezi menší kompresorové vinotéky společnosti Dunavox. Vnitřní kapacita je 20 lahví. Jedná se o jednozónovou vinotéku. Znamená to, že si můžete nastavit jednu teplotu v rozmezí 4°C až 18°C na celý objem chladničky.

Vinotéka má elegantní černý vzhled, který perfektně zapadne do vaší kuchyně a bude středem pozornosti všech vašich návštěv. Lahve se ukládají na kvalitní dřevěné police. Teplota uvnitř se nastavuje pomocí digitálního displeje umístěného v horní částí vinotéky. Model je určen k věstavění. Potěší vás nízká hlučnost, spotřeba a dvouletá záruka. Výrobce nedoporučuje chladničku používat v prostorách s podlahovým topením, protože by se mohla výrazně zvýšit spotřeba elektrické energie a chladnička by nemusela správně fungovat.

Parametry produktu:

Kompresorové chlazení - 1 zóna

Tmavé skleněné dveře

Digitální termostat

LCD display

• Kapacita: 20 lahví (62 l)
  • Barva: černý ocelový kryt, černé prosklené kouřové dveře

Nastavitelné nohy

• kvalita provedení

OK

• , zakoupeno v Chladnička na VÍNO

Doporučuji.

Chladnička na VÍNO (prodejce)